Hosting usług na bezpiecznym klastrze geograficznym

 Jan 1st

Jako pierwsza polska firma oferujemy usługi, gdzie wszystkie swoje serwery utrzymujemy na terenie RP. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy dostęp do infrastruktury klastra geograficznego na którym pracuje hostowany Microsoft Exchang 2013.Rozwiązanie dostarcza nowoczesną infrastrukture z wysokowydajnymi łączami internetowymi, ... Więcej »

Mechanizm zmiany hasła dla naszych usług

 Sep 27th

Uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody został wdrożony mechanizm pozwalający na samodzielny reset hasła do skrzynki pocztowej przez jej posiadacza. Jest to rozwiązanie niespotykane na polskim rynku usług działających w chmurze, w pełni bezpieczne dla organizacji oraz jej pracowników.Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją a w ... Więcej »

Microsoft Office 365 już w sprzedaży w najlepszych cenach

 Sep 15th

Microsoft Office 365
Informujemy, iż od września możemy sprzedawać produkty z rodziny Microsoft Office 365 w najlepszych cenach na rynku.


Już dziś możesz wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy

Nowa usługa - System FAMOC

 Mar 21st

FAMOC pozwala zdalnie zarządzać urządzeniami na każdym etapie cyklu życia usług mobilnych, począwszy od prekonfiguracji, poprzez zdalną instalację i aktualizacji aplikacji, cykliczny backup danych, monitorowanie bezpieczeństwa, aż po zdalne czyszczenie pamięci urządzenia. System usprawnia administrowanie środowiskiem mobilnym a ... Więcej »