Chmura Microsoft Exchange

Usługa host-exchange.pl jest jedną z największych i najstarszych platform zlokalizowanych na terenie Polski.

CHMURA MICROSOFT EXCHANGE – dlaczego zdecydować się na takie rozwiązanie?

Hosting Exchange to proponowane przez nas usługi, których najistotniejszą zaletą jest fakt, iż zlokalizowane są one na terenie polskiego Data Center i tym samym zarządzane są przez polskich pracowników. Wszystkie obowiązujące w Polsce unormowania prawne w zakresie Microsoft Exchange gwarantują, iż dane nie będą przetwarzanie przez organizacje mające takie uprawnienia w ramach istniejących ustaw (np. prawo amerykańskie umożliwia nieograniczony dostęp do danych w ramach organizacji). Warto tutaj także dodać, że współpraca z nami gwarantuje naszym Klientom możliwość skorzystania z pełnego wsparcia w obszarze platformy Microsoft Exchange oraz zapewnia dostęp do funkcjonalności specjalnie optymalizowanej do indywidualnych potrzeb Klientów (np. unikalne filtry na grupach dynamicznych).
Dlatego też dzięki usłudze świadczonej na naszym serwerze (Exchange Email Server) możemy zagwarantować Państwu pewność, że Państwa poczta i kontakty są w pełni bezpieczne, nawet w sytuacji, gdy zgubiony zostanie telefon, zepsuje się komputer lub ulegnie awarii inne urządzenie. Ponadto informacje biznesowe są dostępne natychmiast po podłączeniu nowego urządzenia.

MS EXCHANGE – podstawowe funkcje proponowanego rozwiązania

Proponowane rozwiązanie w postaci platformy Microsoft Exchange to przede wszystkim:

 • konto Exchange,
 • skrzynka pocztowa – Exchange Outlook,
 • pełne bezpieczeństwo antywirusowe oraz antyspamowe,
 • dostęp przez większość urządzeń mobilnych (Android, iOS, BlackBerry, ActiveSync),
 • dostęp do panelu administracyjnego HostManager, za pośrednictwem którego zarządzamy wszystkimi usługami w ramach platformy Microsoft Exchange oraz Active Directory,
 • archiwizacja całej poczty w trybie online przechowywana przez 6 miesięcy,
 • dostęp do panelu HelpDesk, przez który są zgłaszane i obsługiwane zgłoszenia serwisowe oraz pomoc dla użytkownika,
 • pełen backup poczty – online,
 • możliwość uruchomienia usługi journaling,
 • SLA na poziomie 99,99%,

oraz wiele innych funkcjonalności dedykowanych indywidualnym potrzebom Klienta.

Hosting rozwiązań systemu Microsoft Exchange świadczony jest od blisko 10 lat. To możliwości, z których korzysta wiele firm zlokalizowanych na terenie całego świata. Wśród naszych Klientów są firmy z branż finansowych, doradczych, prawnych, produkcyjnych oraz wielu innych.

Wszystkie nasze serwery znajdują się na terenie Polski w zewnętrznym Data Center. Obsługa platformy pierwszego i drugiego poziomu odbywa się wyłącznie przez pracowników MicroAge Polska.

Microsoft Exchange i znacznie więcej

Naszym Klientom oferujemy szereg funkcjonalnych rozwiązań, wśród których znajdują się:

 • Hosting Microsoft Lync – narzędzie komunikacji oraz prezentacji danych,
 • Hosting Microsoft SharePoint – repozytorium danych oraz wymiana informacji,
 • Hosting IIS oraz SQL – serwer aplikacji oraz bazy danych SQL 2008/2012 Server.

Informacje pod kontrolą

Program Microsoft Exchange pozwala doskonale dostosować swą funkcjonalność do specyficznych potrzeb z zachowaniem pełnej kontroli oraz bezpieczeństwa. Umożliwia w bardzo krótkim czasie na przeniesienie twoich usług od dowolnego dostawcy do infrastruktury host-exchange.pl. Prosty w obsłudze, oparte na przeglądarce internetowej system pozwala zarządzać zaawansowanymi funkcjami, w tym funkcjami ochrony przed utratą danych oraz grupami usługi. Kontrola dostępu oparta na rolach ułatwia skuteczne zarządzanie programem. Dzięki funkcjom lokalnej archiwizacji w programie Microsoft Exchange, dla dużych skrzynek pocztowych użytkownicy mogą przechowywać dane w jednej lokalizacji, bez konieczności wykonywania lokalnej archiwizacji.

Dostęp z wielu urządzeń

Program Microsoft Exchange znacznie poprawia obszar komunikacji wewnątrz organizacji poprzez wykożystanie wydajnych oraz efektywnych narządzi. Doskonale zintegrowane usługi w takich obszarach jak Microsoft Lync oraz Microsoft SharePoint gwarantują dostarczanie wszystkich ważnych informacji wszystkich osobom z danego obszaru organizacji. Dzięki skrzynce odbiorczej, która pozwala na konfigurowanie reguł dostosowanych do twoich potrzeb oraz skupienie się na odpowiednich, istotnych informacjach, można zrobić jeszcze więcej i szybciej. Dzięki grupowej skrzynce odbiorczej, kalendarzowi i konwersacjom zespoły mogą samodzielnie organizować pracę i skutecznie wykonywać zadania. Za pomocą aplikacji Outlook dla systemów iOS i Android lub aplikacji Outlook w sieci Web można uzyskiwać dostęp do zawartości, konwersacji, zadań i harmonogramów, korzystając z różnych urządzeń.

Datacenter

Nasze DataCenter

Jeśli zależy Ci na usługach bezpiecznych i zlokalizowanych na terenie Polski to dobrze trafiłeś. Wszystkie Nasze serwery oraz dane w nich zawarte nigdy nie zostaną przesłane do innej lokalizacji. Wszystkie informacje przetwarzane są wyłacznie przez Naszych pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje oraz aktualną wiedzę.

Usługi powiązane!