25 lat

Od 25 lat dostarczamy oprogramowanie informatyczne dla organizacji w Polsce i Europie.

"Dziękujemy za zaufanie"
Microsoft Exchange

Microsoft Exchange

Biznesowy firmowy adres e-mail, kalendarz, kontakty i inne aplikacje Microsoft z wieloma opcjami wdrażania.
Microsoft Skype

Microsoft Skype

Skype oferuje rozwiązanie zunifikowanej komunikacji w pracy i poza nim - z komunikatorami internetowymi.
Microsoft SharePoint

Microsoft SharePoint

Program SharePoint Server 2016 zapewnia pełne zabezpieczanie poufnych informacji w Twojej organizacji.

Dlaczego hosting Exchange i serwery dedykowane u nas?

BEZPIECZEŃSTWO

W czasach, gdy każda sekunda w biznesie przekłada się na znaczące zyski lub straty nie można sobie pozwolić na stosowanie wolnego czy przestarzałego oprogramowania. Zamiast tego należy pozostawać na bieżąco z technologią, wykorzystując wyłącznie rozwiązania, które zwiększą wydajność procesów, zadowolenie klientów z obsługi oraz komfort pracy pracowników. Z myślą o takich potrzebach biznesowych przygotowaliśmy nasze usługi hostingowe w chmurze.

PRYWATNOŚĆ

Hosting Exchange opiera się między innymi na platformie pocztowej Microsoft Exchange Server, z której korzystają największe korporacje na całym świecie. Nie tylko zapewniają pełne bezpieczeństwo danych, ale również znacząco przyspieszają przepływ setek GB wiadomości elektronicznych każdego dnia. Jednak choć jest to przede wszystkim poczta w chmurze, przy pomocy platformy można także zarządzać zadaniami, listami adresów, dokumentami czy kalendarzem.

WYDAJNOŚĆ

Posiadamy serwery dedykowane każdemu przedsiębiorstwu, aby działania innych firm w żaden sposób nie wpływały na prędkość przepływu danych. Co więcej, korzystając z naszych usług Hosting Exchange zyskujesz wsparcie serwisowe 24/7 - dotyczy to każdego planu w naszej ofercie, ponieważ cenimy Twój czas oraz wiemy, jak każda przeszkoda wpływana osiągnięcie celów biznesowych.

DOSTĘPNOŚĆ

Nie są Państwo pewni czy poczta w chmurze wraz z dedykowanymi serwerami są odpowiednim rozwiązaniem dla Państwa firmy? Zachęcamy do skorzystania z 30-dniowego okresu próbnego.

Klaster poczty Microsoft Exchange

Najbezpieczniejsze rozwiązanie na rynku polskim z zaimplementowanym klastrem geograficznym zlokalizowanym na terenie Polski.
Tylko u nas masz gwarancję ciągłości działania usług pocztowych. Redundantne łacza, serwery, lokalizacje, zasilanie. To daje 100% gwarancji dostępności usług.

Sprawdź Nas...
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1

Zaufali Nam

Alcon Management SA
BNP Paribas S.A.
PLL Lot S.A.
Kancelaria Radwan, Petruczenko, Piechota
PKO Leasing S.A.

Użytkownicy tej witryny zgadzają się przestrzegać Polityki prywatności i Polityki użytkowania, a dla istniejących partnerów i klientów odpowiedniej Umowy ramowej.

Newsletter

Artykuły

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Ciągły monitoring pozwala w wielu sytuacjach przewidzieć potencjalne zagrożenia i skutecznie je eliminować.

Ty możesz napić się kawy