Prywatny Microsoft Exchange

Twój prywatny serwer
Microsoft Exchange w wersji jakiej potrzebujesz

Rozwiązanie pozwala na wdrożenie platformy na prywatnych zasobach klienta.
System na Twoich nośnikach

System na Twoich nośnikach

Tylko u Nas zainstalujemy serwery na nośnikach których jesteś właścicielem. Da Ci to 100% bezpieczeństwa.
Rozwiązanie sprawdzone przez największe Kancelarie prawne w Polsce. Plaforma spełnia wymagania dla wielu certyfikujących instytucji.

Certyfikaty

prywatny exchange
Wszystkie platformy

Ty decydujesz czyje nośniki

Przedsiębiorstwa mają różne regulacje i wyzwania, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i kontrolę. Dlatego oferujemy usługę Private Cloud i nasz flagowy produkt Microsoft Exchange 2016 w wersji prywatnej, który jest wystarczająco elastyczny, aby sprostać wyjątkowym wyzwaniom organizacji i oferuje nowe możliwości poczty e-mail w firmie, które wcześniej nie były możliwe w publicznych lub udostępnianych chmurach, takich jak:

  • Większa integracja: prywatna chmura e-mailowa Exchange umożliwia integrację firmowej poczty e-mail z systemami wewnętrznymi i starszymi aplikacjami, co zapewnia większą kontrolę nad danymi, aplikacjami i usługami.
  • Możliwości dostosowywania: Exchange Email w prywatnej chmurze jest często jedynym wyborem do personalizacji, zapewniającym elastyczność w zakresie zaspokajania określonych potrzeb informatycznych.
  • Zwiększone bezpieczeństwo i prywatność: w chmurze prywatnej dane klientów znajdują się na dedykowanym serwerze. Dostawca może dostosować określone parametry bezpieczeństwa i ma więcej miejsca na dodatkowe środki ochrony prywatności.
  • Elastyczne koszty: prywatna chmura może być hostowana przez dostawcę lub lokalnie przy użyciu sprzętu abonenta - co eliminuje potrzebę migracji.
  • Lepsza kontrola: dzięki usłudze Private Cloud Exchange można dostosować środowisko replikacji danych i włączyć przywracanie po awarii.

Chmura na Twoich warunkach, a nie na warunkach sprzedawcy

Rozważając przejście na chmurę lub poddając ocenie dla standardowego rozwiązania chmurowego na rynku, należy pamiętać, że chmury prywatne oferują funkcje dostosowywania i integracji, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo danych i ich prywatność. Dzięki naszej chmurze, nasi klienci nie są ograniczani przez warunki sprzedawcy, które odnoszą się do wszystkich ich klientów (chmura współdzielona) działająca na warunkach uniwersalnych, które pasują do wszystkich Klientów lub wszystkich zasad.

Zamiast tego budujemy rozwiązania w chmurze prywatnej, które są dostosowane do potrzeb zaprojektowanych wokół Twojej firmy, aby sprostać rosnącym i zmieniającym się potrzebom pozwalają skupić się na Twojej firmie i tym, co odróżni Cię od konkurencji.

Które warunki w chmurze można dostosować za pomocą Private Cloud Exchange w usłudze host-exchange.pl?
Oferujemy nie tylko Exchange Email w prywatnej chmurze, ale także Skype dla Firm i Sharepoint oraz ponad 20 niezbędnych usług w chmurze obliczeniowej, abyś mógł zaprojektować idealne rozwiązanie do produktywności i komunikacji dla Twojej firmy.
Niektóre przedsiębiorstwa wymagają możliwości kopiowania danych firmowych do drugiego centrum danych zlokalizowanego w innej lokalizacji geograficznej. Dzięki usłudze Private Cloud Exchange można uzyskać konfigurowalne środowisko replikacji danych, które pozwala wybrać wiele opcji pod względem liczby posiadanych witryn i sposobu ich replikacji.
Możemy omówić Twoje potrzeby, a także zagwarantować ponad 99,999% SLA i Worry-Free ExperienceTM. Możesz mieć dedykowanego menedżera ds. Obsługi klienta strategicznego, który dobrze zna Twoje wyzwania i jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na twoje pytania i przeanalizować nowe wymagania.
Możesz połączyć chmurę e-mailową, jednocześnie kontynuując korzystanie ze swoich najważniejszych aplikacji, aby uzyskać idealne połączenie bezpieczeństwa i skalowalności.
Jeśli potrzebujesz 50+ skrzynek skontakuj się z nami.
Możej porozmawiać z konsultantem o twoich potrzebach.
Wszystkich dodatkowych informacji uzyskasz pod numerem

+4822 230-22-12

Użytkownicy tej witryny zgadzają się przestrzegać Polityki prywatności i Polityki użytkowania, a dla istniejących partnerów i klientów odpowiedniej Umowy ramowej.

Newsletter

Artykuły

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Ciągły monitoring pozwala w wielu sytuacjach przewidzieć potencjalne zagrożenia i skutecznie je eliminować.

Ty możesz napić się kawy