Dostęp do usług Microsoft Exchange

Dostęp do platformy Microsoft Exchange w chmurze dla telefonów na platformie Windows Mobile, Android oraz iOS. Sprawdź dlaczego Nasze rozwiązanie jest dla Ciebie najlepszym wyborem.

Mobilny dostęp do poczty

Pełna funkcjonalność usług Microsoft Exchange na urządzeniach mobilnych
Microsoft Outlook

Funkcje mobilności

Na większości urządzeń możesz łatwo skonfigurować pocztę e-mail, kalendarze i kontakty. Nie musisz dzwonić do zespołu IT lub wpisać mylących informacji o serwerze. Zamiast tego wystarczy utworzyć nowe konto i wejść na prostą instrukcję konfoguracji.

Zsynchronizuj dane na wszystkich swoich urządzeniach

E-mail Exchange zawiera technologię ActiveSync bez dodatkowych opłat. ActiveSync gwarantuje, że praktycznie bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz i jakie czynności wykonujesz, e-maile, kalendarze i kontakty są zsynchronizowane i aktualne.

Zdalne funkcje czyszczenia i ochrony

Co się stanie, jeśli urządzenie użytkownika zostanie zgubione lub skradzione? Dzięki Exchange Email administrator może zdalnie usuwać krytyczne dane firmy, a nawet dezaktywować możliwość odbierania firmowej poczty e-mail. Można również wymuszać zasady bezpieczeństwa obowiązujące na koncie lub użytkownika, w tym wymuszone hasła.

Uzyskaj dostęp do programu Outlook z dowolnej przeglądarki internetowej

Dzięki aplikacji internetowej Outlook można korzystać z pełnej wersji internetowej wersji programu Outlook. Zapewnia obsługę wiadomości e-mail, kalendarzy i kontaktów w programie Outlook bez konieczności pobierania. Twoje zmiany są zsynchronizowane.

Dzięki Exchange 2013 OWA jest zoptymalizowany pod kątem obsługi ekranu dotykowego i dostępu w trybie offline.

Hosting BlackBerry® jest dostępny

Korzystając z hostingu BlackBerry, uzyskujesz dwukierunkową synchronizację w czasie rzeczywistym poczty e-mail, kalendarza, kontaktów i zadań między telefonem BlackBerry i usługą wymiany wiadomości Exchange, bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu lub oprogramowania.
Jeśli potrzebujesz 50+ skrzynek skontakuj się z nami.
Możej porozmawiać z konsultantem o twoich potrzebach.
Wszystkich dodatkowych informacji uzyskasz pod numerem

+4822 354-69-50

Użytkownicy tej witryny zgadzają się przestrzegać Polityki prywatności i Polityki użytkowania, a dla istniejących partnerów i klientów odpowiedniej Umowy ramowej.

Newsletter

Artykuły

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Ciągły monitoring pozwala w wielu sytuacjach przewidzieć potencjalne zagrożenia i skutecznie je eliminować.

Ty możesz napić się kawy