Hosting Exchange

Microsoft Exchange

mail Hosting

Dajemy największą skrzynkę pocztową w Polsce Microsoft Exchange. Umożliwia przechowywanie do 250 GB e-maili. Nasze skrzynki pocztowe, oparte na naszej platformie Exchange, stanowią złoty standard w usługach przesyłania wiadomości dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi, który bezproblemowo współpracuje z programem Outlook.

Już dziś możesz dostać najlepszą ofertę na rynku.

Hosting Exchange według Nas

Infrastruktura i bezpieczeństwo klasy korporacyjnej

Od ponad 10 lat świadczymy usługi hostingu rozwiązań na platformie Microsoft. Jesteśmy jedną z pierwszych firm, która udostępniła swoim Klientom pocztę korporacyjną Microsoft Exchange. Zaufało nam wiele międzynarodowych firm zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie, które doceniły usługi w chmurze i korzystają z tego rozwiązania na co dzień. Nasi konsultanci wspierają użytkowników w 6 językach.

Image
Image

Co to jest Hosting Exchange

To najpopularniejszy biznesowy system pocztowy na świecie
Microsoft Exchange Server jest najczęściej używanym systemem pocztowym klasy biznesowej na świecie. Jest to preferowana platforma e-mail, której na co dzień używa ponad 170 milionów ludzi. Chmura dla dużej firmy to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli usprawnić komunikację. Firmy używają Microsoft Exchange do obsługi poczty e-mail, kalendarza, zarządzania zadaniami, list adresów, uzyskiwania dostępu do udostępnionych repozytoriów, dokumentów, mobilności i wielu innych. Poczta w chmurze to prawdziwa funkcjonalność, która zdecydowanie usprawni codzienną pracę.

Dlaczego warto przenieść się do chmury

Usługi hostingowe na platformie Microsoft to rozwiązania oparte o najnowocześniejszy sprzęt oraz oprogramowanie. Chmura dla małej firmy, jak i dla dużej korporacji przyniesie wiele korzyści.
  • Niższe i bardziej przewidywalne koszty IT
  • Szybkie wdrażanie i skalowanie. Brak sprzętu do kupienia i skonfigurowania.
  • Bezbolesna migracja i proces wdrażania
  • Gwarancja dostępności na poziomie 99,999%
Image
0GB+
DZIENNY PRZEPŁYW POCZTY
0+
PRZESYŁANYCH WIADOMOŚCI W ROKU
0+
ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW
0/7
WSPARCIE SERWISOWE

Użytkownicy tej witryny zgadzają się przestrzegać Polityki prywatności i Polityki użytkowania, a dla istniejących partnerów i klientów odpowiedniej Umowy ramowej.

Newsletter

Artykuły

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Ciągły monitoring pozwala w wielu sytuacjach przewidzieć potencjalne zagrożenia i skutecznie je eliminować.

Ty możesz napić się kawy

PROMOCJA !!!

Wklej kod:

S5MGHBZSD7

A OTRZYMASZ 20% RABATU NA ZAWSZE