Zalety rozwiązania Exchange email w chmurze

Zalety rozwiązania Exchange w Naszej chmurze

U Nas dostosujemy serwer Microsoft Exchange do twoich potrzeb nawet w wersji wspólnej. Otrzymasz indywidualnego opiekuna, który będzie pomagał w rozwiązywanie Twoich problemów. 
Cała infrastruktura jest Naszą własnością, więc przygotowujemy rozwiązanie dedykowane Tobie.
Jak dzwonisz do Nas to odpowiadamy i rozwiązujemy Twoje problemy na bieżąco a nie kierujemy do kolejnej linii wsparcia.
Dajemy Ci pełną funkcjonalność platformy pocztowej na 30-dniowy okres testowy bez zobowiązań.
Możliwości zarządzania usługami rozbudowane o dodatkowe elementy jakich nie jesteś w stanie uzyskać w Office 365

Dodatkowe aplikacje

Dajemy Ci wiele dodatkowych rozwiązań których nie znajdziesz w Office 365 ani własnej platformie.
Każdy użytkownik naszych usług może samodzielenie bez pomocy wsparcia zmienić swoje hasło do skrzynki pocztowej za pomocą autoryzowanego kodu SMS.
Zaawansowany system HelpDesk pozwala na sprawną i szybką obsługę Twoich wniosków o wprowadzenie zmian, pomoc w ustawieniach oraz odpowiedzi na zwykłe pytania.
System zarządzania automatycznym wstawianiem stopek do wiadomości pocztowych. Ujednolicenie szablonu oraz personalizacja w zależności od działu.
Zarządzanie za pośrednictwem systemu HostManager pozwala na samodzielne kreowanie swojej organizacji w ramach chmury host-exchange.pl.

Użytkownicy tej witryny zgadzają się przestrzegać Polityki prywatności i Polityki użytkowania, a dla istniejących partnerów i klientów odpowiedniej Umowy ramowej.

Newsletter

Artykuły

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Ciągły monitoring pozwala w wielu sytuacjach przewidzieć potencjalne zagrożenia i skutecznie je eliminować.

Ty możesz napić się kawy