Zaawansowane konferencje w Microsoft Skype

Wideokonferencje w ramach organizacji oraz z zewnętrznymi użytkownikami

Zaawansowane konferencje w Skype

Wideokonferencje w ramach organizacji oraz z zewnętrznymi użytkownikami

Wideokonferencja przez telefon

Uczestnicy mogą dołączyć do spotkania Skype za pomocą numeru telefonu. Możesz także połączyć się bezpośrednio z telefonem stacjonarnym, aby zaprosić kogoś w podróży. Uczestnicy nie potrzebują aplikacji Skype.
konferencja video
Image

Organizuj webinaria

Nie musisz mieć dodatkowego rozwiązania aby organizować szkolenia, prowadzić kursy językowe, programistyczne lub dowolnie inne. Do spotkania mogą dołączać osoby zarejestrowane lub wolni słuchacze. System pozwala na prowadzenie wielotysięcznych konferencji.

Udostępnianie wideo i treści

Udostępniaj treści i wideo w czasie rzeczywistym dzięki Skype dla firm. To szybkie, oparte na wideo HD udostępnianie ekranu, bez względu na to, gdzie jesteś i jakiego urządzenia używasz.
wideokonferencja

Dostęp z dowolnego urządzenia

urządzenia

Użytkownicy tej witryny zgadzają się przestrzegać Polityki prywatności i Polityki użytkowania, a dla istniejących partnerów i klientów odpowiedniej Umowy ramowej.

Newsletter

Artykuły

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Ciągły monitoring pozwala w wielu sytuacjach przewidzieć potencjalne zagrożenia i skutecznie je eliminować.

Ty możesz napić się kawy