Zaawansowane konferencje w Microsoft Skype

Wideokonferencje w ramach organizacji oraz z zewnętrznymi użytkownikami

Zaawansowane konferencje w Skype

Wideokonferencje w ramach organizacji oraz z zewnętrznymi użytkownikami
Skype for Bussines 2019
Proponujemy w pełni bezpieczne programy informatyczne oparte na usłudze Skype for Bussines 2019. Klient Skype dla biznesu jest dostępny w pakiecie Microsoft Office oraz Office 365. Umożliwia odbywanie rozmów czy spotkań wideo w obrębie kadry zarządzającej firmą oraz z pracownikami. Oprogramowanie pozwala także kontaktować się z klientami i partnerami biznesowymi niezależnie od tego czy mają oni dostęp do wspólnej chmury sieciowej. Odpowiedzialne za to aplikacje wysyłają zaproszonym uczestnikom powiadomienia o planowanym spotkaniu wideo.

Oferowany przez nas software jest zsynchronizowany z wygodnym w użyciu systemem Skype oraz plannerem i kalendarzem rozmów. Dzięki nim użytkownicy unikają kolizji z innymi spotkaniami lub prywatnymi przepustkami. Zaawansowane konferencje oraz webinaria na dużą ilość osób, gwarantują również bezpośrednie udostępnianie rozmówcom dowolnych treści, a nawet wzajemne udostępnianie ekranu. Połączenia można wykonywać na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych – od telefonów, tabletów aż po laptopy i komputery.

Wideokonferencja przez telefon

Uczestnicy mogą dołączyć do spotkania Skype za pomocą numeru telefonu. Możesz także połączyć się bezpośrednio z telefonem stacjonarnym, aby zaprosić kogoś w podróży. Uczestnicy nie potrzebują aplikacji Skype.
konferencja video
Image

Organizuj webinaria

Nie musisz mieć dodatkowego rozwiązania aby organizować szkolenia, prowadzić kursy językowe, programistyczne lub dowolnie inne. Do spotkania mogą dołączać osoby zarejestrowane lub wolni słuchacze. System pozwala na prowadzenie wielotysięcznych konferencji.

Udostępnianie wideo i treści

Udostępniaj treści i wideo w czasie rzeczywistym dzięki Skype dla firm. To szybkie, oparte na wideo HD udostępnianie ekranu, bez względu na to, gdzie jesteś i jakiego urządzenia używasz.
wideokonferencja

Dostęp z dowolnego urządzenia

urządzenia

Użytkownicy tej witryny zgadzają się przestrzegać Polityki prywatności i Polityki użytkowania, a dla istniejących partnerów i klientów odpowiedniej Umowy ramowej.

Newsletter

Artykuły

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Ciągły monitoring pozwala w wielu sytuacjach przewidzieć potencjalne zagrożenia i skutecznie je eliminować.

Ty możesz napić się kawy