Zalety chmury prywatnej

Zalety chmury prywatnej

Rozwiązanie dla Klientów o bardzo wyrafinowanych wymaganiach, często związanych z posiadanymi certyfikatami. O bezpieczeństwo komunikacji w Twojej firmie zadbają chmury prywatne – to elastyczna propozycja, którą możesz dostosować do swoich potrzeb. Dzięki chmurom prywatnym zyskujesz możliwość personalizacji korporacyjnej poczty e-mailowej oraz zintegrowania platformy z systemem wewnętrznym firmy i innymi aplikacjami. Masz kontrolę nad wszystkimi danymi, które będą przechowywane na Twoim własnym, dedykowanym serwerze, wyposażonym w dodatkowe środki ochrony prywatności.

Chmury prywatne zapewniają Ci to, co najważniejsze – bezpieczeństwo danych. Rozbudowane funkcje chmury sprawiają, że platforma będzie idealnie dopasowana do potrzeb Twojej firmy.

Użytkownicy tej witryny zgadzają się przestrzegać Polityki prywatności i Polityki użytkowania, a dla istniejących partnerów i klientów odpowiedniej Umowy ramowej.

Newsletter

Artykuły

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Ciągły monitoring pozwala w wielu sytuacjach przewidzieć potencjalne zagrożenia i skutecznie je eliminować.

Ty możesz napić się kawy