Dostęp mobilny

Mobilny dostęp do poczty

Feature Box is a plugin (addon) for Page Builder with 25+ admin options.
Image

Funkcje mobilności

Na większości urządzeń możesz łatwo skonfigurować pocztę e-mail, kalendarze i kontakty. Nie musisz dzwonić do zespołu IT lub wpisać mylących informacji o serwerze. Zamiast tego wystarczy utworzyć nowe konto i wejść na prostą instrukcję konfoguracji.

Zsynchronizuj dane na wszystkich swoich urządzeniach

E-mail Exchange zawiera technologię ActiveSync bez dodatkowych opłat. ActiveSync gwarantuje, że praktycznie bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz i jakie czynności wykonujesz, e-maile, kalendarze i kontakty są zsynchronizowane i aktualne.

Zdalne funkcje czyszczenia i ochrony

Co się stanie, jeśli urządzenie użytkownika zostanie zgubione lub skradzione? Dzięki Exchange Email administrator może zdalnie usuwać krytyczne dane firmy, a nawet dezaktywować możliwość odbierania firmowej poczty e-mail. Można również wymuszać zasady bezpieczeństwa obowiązujące na koncie lub użytkownika, w tym wymuszone hasła.

Uzyskaj dostęp do programu Outlook z dowolnej przeglądarki internetowej

Dzięki aplikacji internetowej Outlook można korzystać z pełnej wersji internetowej wersji programu Outlook. Zapewnia obsługę wiadomości e-mail, kalendarzy i kontaktów w programie Outlook bez konieczności pobierania. Twoje zmiany są zsynchronizowane.

Dzięki Exchange 2013 OWA jest zoptymalizowany pod kątem obsługi ekranu dotykowego i dostępu w trybie offline.

Hosting BlackBerry® jest dostępny

Korzystając z hostingu BlackBerry, uzyskujesz dwukierunkową synchronizację w czasie rzeczywistym poczty e-mail, kalendarza, kontaktów i zadań między telefonem BlackBerry i usługą wymiany wiadomości Exchange, bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu lub oprogramowania.

Użytkownicy tej witryny zgadzają się przestrzegać Polityki prywatności i Polityki użytkowania, a dla istniejących partnerów i klientów odpowiedniej Umowy ramowej.

Newsletter

Artykuły

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Ciągły monitoring pozwala w wielu sytuacjach przewidzieć potencjalne zagrożenia i skutecznie je eliminować.

Ty możesz napić się kawy