Hosting Exchange

Jeśli niedawno kupiłeś platformę Microsoft Office 365 dla swojej firmy (lub nadal zastanawiasz się, czy będzie to sprytny ruch biznesowy), ten artykuł jest dla Ciebie. W tym artykule podzielę się siedmioma sposobami, w jakie platforma Microsoft 365 poprowadzi Twoją firmę do przodu, aby zwiększyć produktywność. Oto siedem rzeczy, których tracisz, jeśli nadal rozważasz.

Internet sprawia, że ​​biznes z dnia na dzień staje się szybszy i wydajniejszy. Współpraca i komunikacja to pestka, przechowywanie i udostępnianie plików jest bezpieczniejsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki chmurze wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się tymi bonusami, to subskrypcja i komputer.

Rozważ ten scenariusz.

Pracujesz nad raportem branżowym dla swojej firmy. Ten raport wymaga zebrania statystyk i ekspertyz od różnych interesariuszy.

Po zebraniu i uporządkowaniu danych musisz przepuścić je przez swojego szefa. Copywriter Twojej firmy musi zajmować się pisaniem, a Twój grafik zajmuje się grafiką. Wreszcie, twój wydawca musi postawić swój ostateczny stempel, zanim menedżerowie twojej witryny opublikują go.

Masz dwa tygodnie na wykonanie tego zadania i musisz aktywnie zaangażować wszystkich. Jak byś to zrobił?

Staromodne przenoszenie się z jednego biura do drugiego z plikami lub wysyłanie ton e-maili do wszystkich może nie zapewnić wymaganej szybkości i produktywności.

Dzięki Microsoft 365 masz kompletny pakiet, który rozwiązuje ten problem.

Co to jest Microsoft 365?

Microsoft 365 to oparty na subskrypcji pakiet narzędzi zwiększających produktywność w biznesie, łączący Office 365, Enterprise Mobility + Security i Windows 10.

Microsoft połączył wszystkie aplikacje i narzędzia w Office 365 z EM+S i systemem operacyjnym i sprzedaje je w jednym pakiecie subskrypcji. To wszystko, czego potrzebujesz w jednym pakiecie abonamentowym.

Pakiet jest wyceniany na użytkownika i miesięcznie i obejmuje następujące narzędzia:

Wymiana online

Exchange online to Twój lokalny serwer poczty e-mail przeniesiony do chmury. Twoje e-maile są hostowane w chmurze za miesięczną opłatą.

SharePoint Online

Jest to narzędzie do przechowywania i współpracy w chmurze firmy Microsoft dla firm. Usługa SharePoint Online zapewnia magazyn w chmurze z funkcjami ochrony danych, udostępniania i współtworzenia.

Zespoły Microsoft

Aplikacja Teams to coś więcej niż narzędzie do wideokonferencji, czatu, rozmów głosowych i rozmów wideo, to platforma współpracy, która zapewnia dodatkowe warstwy funkcji (takie jak trwały czat), usprawniając komunikację i przepływ pracy między członkami zespołu.

Biuro Proplus

Obejmuje to wszystkie poprzednie aplikacje klasyczne pakietu Office, takie jak Microsoft Word, Outlook, PowerPoint, Excel, OneNote i Access.

Mobilność w przedsiębiorstwie + bezpieczeństwo

EM+S zapewnia dodatkowe warstwy ochrony danych biznesowych. Narzędzia chronią dane biznesowe dzięki funkcjom takim jak zarządzanie tożsamością i zarządzanie urządzeniami mobilnymi.

Te, oprócz systemu operacyjnego i innych narzędzi, takich jak Yammer i Planner, tworzą pakiet Microsoft 365.

7 sposobów, w jakie platforma Microsoft 365 zwiększa produktywność firmy

Znane już narzędzia z Microsoft 365 Office ProPlus

Microsoft 365 składa się z już znanych i dobrze używanych narzędzi korporacyjnych i biznesowych Microsoft Office. Twój zespół może szybko się przystosować przy niewielkim lub żadnym dodatkowym szkoleniu.

Praca zespołowa z Microsoft 365 SharePoint Online

SharePoint Online umożliwia pracownikom pracę nad tym samym dokumentem, przechowywanie i udostępnianie plików w łatwy i niezawodny sposób. SharePoint zapewnia bezpieczne środowisko do współpracy i pracy.

Pracuj na swoim urządzeniu mobilnym.

Platforma Microsoft 365 umożliwia w pełni zainstalowane aplikacje pakietu Office na tabletach, telefonach i komputerach stacjonarnych. Wprowadza to kulturę mobilną do miejsca pracy, dzięki czemu pracownicy mogą szybciej uzyskiwać dostęp do plików i wykonywać zadania z różnych urządzeń i w różnych warunkach: na plaży, w podróży pociągiem lub siedząc przy biurku bez uszczerbku dla jakości i terminów.

Wspólna pamięć masowa oparta na chmurze z SharePoint Online

Microsoft 365 eliminuje potrzebę duplikowania plików. Wiele wersji tych samych dokumentów przestanie istnieć, ponieważ pracownicy będą mogli bezpiecznie przechowywać pliki w chmurze, łatwo udostępniać je i uzyskiwać do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie na świecie.

Twórz silniejsze zespoły z Microsoft 365

Narzędzia Microsoft 365 umożliwiają członkom zespołu pracę nad tym samym dokumentem, udostępnianie plików i komunikację z dowolnego miejsca na świecie.

Oznacza to, że możesz budować wirtualne zespoły, a freelancerzy, niezależni wykonawcy i konsultanci mogą być zatrudniani do pracy. Narzędzia takie jak SharePoint Online umożliwiają członkom zespołu szybką i łatwą pracę nad dokumentami oraz ich udostępnianie z dowolnego miejsca na świecie.

Skrócony czas przestoju

Office 365 to pakiet aplikacji w chmurze. Korzystanie z narzędzi w Office 365 nie wymaga żadnej fizycznej instalacji, specjalnego licencjonowania oprogramowania ani przeszkolonych inżynierów. Nie ma wymaganej comiesięcznej konserwacji ani aktualizacji. Eliminuje to przestoje zwykle związane z tymi czynnościami i pomaga w płynnym prowadzeniu biznesu.

Bezpieczne środowisko pracy dzięki Enterprise Mobility and Security

Bezpieczeństwo i bezpieczeństwo danych biznesowych i klientów jest priorytetem. Dane to nowa waluta, dzięki której cyberbezpieczeństwo jest istotną częścią Twojej firmy. Platforma Microsoft 365 zapewnia dodatkowe warstwy zabezpieczeń za pośrednictwem EM+S, zmniejszając możliwość naruszenia danych biznesowych, co pozwala wyprzedzić hakerów i ataki.

Wniosek

To tylko osiem z wielu zalet platformy Microsoft 365 w zakresie produktywności. Przekonasz się, że najważniejsze w biznesie i życiu są te, których nie da się określić ilościowo, na przykład swoboda prowadzenia działalności, wiedząc, że niewielka miesięczna subskrypcja obejmuje wszystko.

Inne artykuły

Biuletyn

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.