Twoja podróż online zaczyna się tutaj.

Tworzenie obecności w sieci wymaga odpowiedniej platformy. Daj się zauważyć, korzystając z naszego Kreatora witryn typu „przeciągnij i upuść”.

Niezależnie od tego, czy chcesz promować siebie, czy swoją firmę, nasz kreator witryn to szablon i kreator z zawartością przewodnika, który jest wystarczająco prosty dla początkujących i funkcji bogaty dla profesjonalistów. Czuje się jak PowerPoint, ale z większą siłą, elegancją i prostotą. Rozwiązanie, z którego będziesz korzystać.

Więcej

Funkcje Kreatora Witryn

Nasz Kreator Stron zawiera pełny zestaw funkcji.

Edytor przeciągania i upuszczania

Edytor przeciągania i upuszczania pozwala klientom dodawać i rozmieszczać funkcje witryny bezpośrednio na stronie z predykcyjnym wyróżnianiem obszarów na umieszczenie.

Funkcje budynku

Możesz użyć gotowych elementów układu, takich jak tekst, przyciski, zdjęcia lub ikony, aby zbudować dowolne niestandardowe profesjonalnie wyglądający układ strony internetowej.

Wstępnie zaprojektowane bloki konstrukcyjne

Nie musisz tracić czasu na manipulowanie układami treści. Pomoże im kolekcja ponad 350 bloków treści budować profesjonalne strony internetowe bez żadnych umiejętności technicznych.

Wbudowana przyjazna dla urządzeń mobilnych

Witryny będą wyglądać świetnie na każdym urządzeniu. Szablony są w 100% responsywne na wszystkie urządzenia, w tym smartfony, tablety i komputery stacjonarne.

Integracja zdjęć stockowych

Wzbogać swoją witrynę o wybór ponad 200 000 profesjonalnych zdjęć premium w wysokiej rozdzielczości. Nasz Kreator witryn również obejmuje osadzone filmy wideo i optymalizację obrazu.

Automatyczne zapisywanie i tworzenie kopii zapasowych

Możesz mieć pewność, że nie stracisz żadnej pracy dzięki zapisywaniu w czasie rzeczywistym. Edytor automatycznie zapisuje wszystko podczas pracujesz.

Udostępnianie historii robi różnicę. Kontaktuj się z odwiedzającymi za pośrednictwem mediów społecznościowych i bloga.

Strona bloga

Podziel się swoją historią i połącz się z odwiedzającymi, dodając dostosowywalny blog do swojej witryny. Skonfiguruj wygląd postu na Twoja opublikowana witryna internetowa.

Edytor postów

Dokonaj zmian w poście na blogu po jego opublikowaniu za pomocą wbudowanego narzędzia do tworzenia treści postów i redaktor.

Udostępnianie społecznościowe

Zachęć odwiedzających do polubienia i udostępnienia Twoich treści, dodając ikony dla platform społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter , LinkedIn i Pinterest do Twojej witryny.

Komentarze i polubienia na Facebooku

Daj odwiedzającym możliwość komentowania i polubienia Twojej połączonej strony na Facebooku bez opuszczania Twojej witryny.

Instagram i Twitter Connect

Automatycznie prezentuj swoje zdjęcia z Instagrama w swojej witrynie za każdym razem, gdy publikujesz, i informuj odwiedzających witrynę na bieżąco, wyświetlając transmisja na żywo Twojego konta na Twitterze.

Sprzedaż online może napędzać Twój biznes. Zbuduj swoją witrynę internetową jako sklep, butik lub sklep.

Plany elastyczne

Bez względu na to, czy prowadzisz butik, sklep czy pełny sklep, plany dostępne na 10, 50 i 500 produktów.

Bezpieczne i ogólnoświatowe płatności

Połącz się z Paypal, Square, Stripe i ponad 50 zaufanymi dostawcami płatności kartami kredytowymi, aby natychmiast akceptować karty kredytowe.

Łatwy i szybki zakup

Zapewnij klientom szybsze i łatwiejsze płatności dzięki opcjonalnej rejestracji podczas płatności. Zapewnij bezpieczną jednostronicową płatność zawierające komentarze do zamówień klientów.

Lista produktów i zarządzanie

Wybierz spośród wielu układów stron produktów i dostosuj opisy i projekty według własnego uznania. Ułatw to klientom znaleźć produkty, organizując je w kategorie.

Promocje, rabaty i kupony

Twórz kupony rabatowe lub kody promocyjne, aby zwiększyć sprzedaż. Zwiększ liczbę konwersji, wyświetlając ceny regularne obok cen obniżonych.

Zarządzanie zapasami

Śledzenie zapasów pomaga dowiedzieć się, czy nadszedł czas, aby uzupełnić zapasy produktów i jakie odmiany produktów są najpopularniejsze .

Wysyłka na cały świat

Możesz podać swoim klientom stawki przewoźnika w czasie rzeczywistym przy kasie, łącząc swój sklep internetowy z firmą przewozową takie jak USPS, FedEx, UPS, Australia Post, Canada Post itp.

Podatek i VAT

Zastosuj obliczenia podatków dla dowolnego kraju lub zdefiniuj określone strefy. Pełna kontrola obliczania podatków; skonfiguruj podatki według lokalizacji, dodaj podatek od grupy produktów lub skonfiguruj produkty zwolnione z podatku.

Zarządzanie i śledzenie zamówień

Natychmiastowe otrzymywanie powiadomień o zamówieniach za pośrednictwem poczty e-mail. Zarządzaj i przeglądaj wszystkie zamówienia, szukaj zamówień, filtruj je według kategorii i aktualizować zamówienia, informacje o kliencie i dodawać numer przesyłki do wysyłki.

Szablony przyspieszające biznes


Pobierz Kreator Stron, aby wyświetlić ponad 150 szablonów, które zapewnią Ci szybki i łatwy sposób rozpoczęcia.

Wypróbuj Kreator Stron ZA DARMO

Dzięki otwartej wersji próbnej możesz wypróbować Kreatora witryn i całkowicie za DARMO zbudować nową witrynę bez żadnych kosztów wstępnych. Nic nie płać, dopóki nie będziesz gotowy do publikacji!


Funkcje
One Page
Unlimited
Store
Store Plus
Store Premium
Szablony witryn internetowych o profesjonalnej jakości
Projekt na pierwszym miejscu dla użytkownika dla wszystkich poziomów umiejętności
Łatwa edycja metodą przeciągania i upuszczania
Odpowiada na urządzenia mobilne
Bezpłatna galeria obrazów
Bloki konstrukcyjne oparte na komponentach
Blog
Automatyczne układy dla proporcjonalnych odstępów
Kontakt z konstruktorem
Przywróć strony internetowe
Dziedziczenie motywu
Integracja mediów społecznościowych
Przyjazny SEO
Wbudowana analityka
Strony
1
Unlimited
Unlimited
Unlimited
Unlimited
Produkty handlu elektronicznego
n/a
n/a
10
50
500
34.16 zł
85.67 zł
137.17 zł
343.18 zł
446.18 zł

Jak nasz Kreator Stron porównujez konkurencją?


Projekt zorientowany na użytkownika dla wszystkich poziomów umiejętności

Zaprojektowany z myślą o prostocie i łatwości użytkowania oznacza wyższy CSS (oceny zadowolenia klienta) i lepsze wrażenia użytkownika.

Odpowiada na urządzenia mobilne

Oszczędza dużo czasu i wysiłku podczas tworzenia witryny dla różnych urządzeń mobilnych.

Bloki konstrukcyjne oparte na komponentach

Wstępnie zaprojektowane bloki konstrukcyjne pomogą Ci tworzyć profesjonalne strony internetowe bez marnowania czasu na manipulowanie układem treści.

Kodowanie nie jest wymagane

SiteBuilder nie jest skierowany do profesjonalnych programistów. Naszym celem jest zapewnienie MŚP platformy, z której każdy może korzystać do tworzenia eleganckich witryn internetowych, działających na dowolnym urządzeniu, w minuty.

Płać mniej za więcej

Połowa ceny innych narzędzi do tworzenia witryn, ale uzyskaj wszystkie korzyści i lepsze funkcje.