Hosting Exchange

ZARZĄDZANIE HOSTMANAGER

POCZTA EXCHANGE

Oferujemy wiele aplikacji dodatkowych wspomagających Twoje codzienne działania. Upraszamy i automatyzujemy przez systemy zarządzania HostManager, powiadomienia SMS oraz automatyczne stopki.

Contact Center

Zarządzanie przez HostManager

Logowanie do systemu

Aby poprawnie zalogować się do systemu zarządzania Twoją organizacją należy wejść na stronę https://ssl.host-exchange.pl i wpisać otrzymane dane za pośrednictwem adresu email.
Dostępne opcje:

 • wybór języka
 • możliwość resetu hasła

Nowa organizacja

Po zalogowaniu dostępną mamy startową listę dostępnych opcji konfiguracji takich jak:

 • Statystyki
 • Domeny
 • Menadżer plików
 • Nowa organizacja

Kolejność dodawania usług:

 • W pierwszej kolejności dodajemy nazwę domeny w której będziemy dodawać nasze skrzynki pocztowe
 • Następnie dodajemy Organizację

Gotowe

Po dodaniu organizacji jesteś już gotowy do zakładania skrzynek pocztowych. Dostępne są ona w części Microsoft Exchange pozycja Skrzynki.
Po dodaniu skrzynki i propagacji domeny w sieci inetrnet poczta będzie działać. Konfiguracja podłaczenia klienta Microsoft Outlook dostępna jest na stronie https://www.host-exchange.pl/whmcs/knowledgebase/2/Konfiguracja-Microsoft-Outlook-2007-2010-2013-2016-przez-MAPI.html

Automatyczne stopki w poczcie Microsoft Exchange

Oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązanie oparte o przeglądarkę internetową, które pozwoli ujednolicić stopki wiadomości pocztowych w zakresie treści, formatowania oraz zamieszczonych obrazków.
W łatwy i szybki sposób niezależnie od ilości posiadanych serwerów można dokonywać zmian w jednym miejscu przez co unikamy pomyłek rozbieżności w ich wyglądzie.
System działa w oparciu o uprawnienia Microsoft Active Directory, tak więc możemy nawet zlecić zewnętrznej firmie dbanie o jej wygląd a z racji prostego edytora samodzielną zmianę jej wyglądu.

Wyjątki dla reguły

Samodzielne zarządzanie wyjątkami dla których system nie będzie wstawiał stopki. Możesz określić takie parametry jak:

 • wskazać domenę
 • wskazać adres e-mail
 • wskazać kontener Active Direcroty
 • wpisać słowo kluczowe

Warunki dla reguły

Warunki dla działania reguły możesz definiować samodzielnie w oparciu o zawartość Microsoft Active Directory. Reguła może również działać w oparciu o ręczne zdefiniowanie adresu e-mail lub domeny, przez co zarządzający stopkami jest w stanie dowolnie ustawić parametry dla zawartości stopki oraz mechanizmu odpowiedzialnego za odpowiednie przypisanie stopki do zdefiniowanego adresu.

Odtwórz wideo

Prosty edytor HTML

System został wyposażony w prosty i intuicyjny edytor HTML aby nawet osoba nie znająca danego języka była w stanie dodawać i zmieniać zawartość stopki. Wszystkie osadzone obrazki w treści nie wymagają połączenia internetowego u odbiorcy wiadomości, gdyż są one wbudowane w zawartość wiadomości.

Aplikacja pozwala na zastosowanie wszystkich zmiennych znajdujących się w bazie Microsoft Active Directory wraz z opcją ukrywania rekordów które są puste.

Zmiana hasła przez SMS oraz HostManager

Możesz samodzielnie zmienić swoje hasło do usług na platformie host-exchange.pl. Zapoznaj się z wymaganiami.

W przypadku firm które posiadają zalecenia dotyczące okresowości zmiany hasła do skrzynki przygotowaliśmy narzędzie, które ułatwia przypomnienie hasła w przypadku jeśli nie zrobimy tego w określonym terminie. Łatwość oraz bezpieczeństwo przeprowadzenia tej czynności pozwala na wykonanie jej przez samego użytkownika:

Pamiętaj, że aby poprawnie zadziałało przypomnienie hasła musisz mieć wpisany swój numer telefonu komórkowego do naszego Active Directory. Jeśli nie wiesz lub nie działa poprawnie skontaktuj się ze swoim działem IT lub wyślij do Nas informację.

Twoja skrzynka pocztowa oraz unikalna domena wraz z certyfikatem SSL podłączonym do strony WWW

Już nie musisz się przejmować problemem ujednolicenia stopek w organizacji

Biuletyn

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.