Hosting Exchange

APLIKACJE BIUROWE

Microsoft Office 365

Niezbędne aplikacje, usługi w chmurze i zabezpieczenia, które pomogą w rozwoju Twojej firmy z użyciem Microsoft Office

office-365

Office 365 - narzędzia dla każdego środowiska

Połączenie zaufanych aplikacji Microsoft Office, profesjonalnych usług poczty e-mail, pamięci masowej w chmurze, inteligentnych narzędzi do usprawniania operacji oraz zaawansowanych funkcji analitycznych i zabezpieczeń — platforma Microsoft 365 to najlepszy pakiet biurowy, który usprawni Twoją pracę.

Aplikacje biurowe

Uzyskaj dostęp zarówno do aplikacji klasycznych, jak i internetowych dla Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams i nie tylko, aby zaspokoić wszystkie potrzeby biznesowe.

Microsoft Windows

Wdrożony na setkach milionów urządzeń system Windows 10 ożywia Twoją pracę, zapewniając jednocześnie szybkość i sprawność, aby Twoja firma mogła się rozwijać.

Bezpieczeństwo

Wysoce inteligentne funkcje zabezpieczeń, zgodności i zarządzania urządzeniami chronią systemy, chronią przed zagrożeniami i zapewniają bezpieczeństwo.

Łatwiejsze zarządzanie

Scentralizowane funkcje administrowania i zarządzania w połączeniu z dogłębną analizą upraszczają i usprawniają procesy biznesowe.

Kupując u nas zyskujesz więcej

Jesteśmy dostawca rozwiązań chmurowych z wartością dodaną poświęcony Twojemu sukcesowi. Zapewniamy ekspercką migrację i pomoc techniczną dla każdego dzierżawcy platformy Microsoft 365, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać Twoją subskrypcję.

Migracja

Zapewniamy eksperckie usługi migracji z dowolnej platformy e-mail, dostosowane do Twojego harmonogramu, aby zapewnić Ci tworzenie kopii zapasowych i działanie JAK NAJSZYBCIEJ

Pomoc techniczna

Nasi kompetentni agenci pomocy technicznej są dostępni 24/7/365 w języku polskim i angielskim w całej Europie, aby odebrać Twój telefon

Szukasz więcej informacji o platformie Microsoft 365?

Biuletyn

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.