Co musisz wiedzieć

Przed zainstalowaniem programu Exchange Server 2019 zalecamy zapoznanie się z tym tematem, aby upewnić się, że sieć, sprzęt, oprogramowanie, klienci i inne elementy spełniają wymagania programu Exchange 2019. Upewnij się również, że rozumiesz scenariusze współistnienia obsługiwane przez program Exchange 2019 i wcześniejszych wersjach Exchange.


Windows Server 2019 jest już dostępny dla wszystkich i wiele firm planuje migrację do nowego systemu operacyjnego, aby skorzystać z nowych funkcji. Nacisk nowego systemu Windows Server 2019 był skoncentrowany na środowiskach chmury hybrydowej, a wirtualizacja jest sercem wszystkiego.

Hyper-V 2019 wprowadza nowe funkcje do obsługi Microsoft Azure i lokalnego; ciągła integracja umożliwia firmom migrację obciążeń przy niewielkim wysiłku. Nowy silnik Hyper-V nie jest rewolucją, jaką widzieliśmy w Windows Server 2016, ale jest ważnym ulepszeniem.


VPN (wirtualna sieć prywatna) umożliwia inicjowanie anonimowych, zaszyfrowanych sesji przeglądania za pośrednictwem dowolnego połączenia sieciowego. Prowadzimy bardziej osobiste i zawodowe interesy w miejscach publicznych niż kiedykolwiek wcześniej. 


Podkategorie